Noderīgi zināt

Vai Jūs zināt, ka gandrīz 80% industriālo jaunceltņu būvniecībā izmanto sendvičpaneļus?

Ja Jūs pasūtīsiet sendvičpaneļus mūsu uzņēmumā un Jums būs nepieciešama tehniskā palīdzība planotā projekta realizācijā, mūsu projektētāji būs gatavi nākt Jums palīgā.

Uz visu mūsu uzņēmuma produkciju un 

pakalpojumiem tiek nodrošināta garantija līdz pat 20 gadiem!

Ja Jums ir jautājumi vai ierosinājumi, lūdzu aizpildiet šo saziņas formu un nosūtiet mums šo ziņojumu. Gadijumā, ja Jūs vēlaties pieteikties kādai no darba vakancēm, pievienojiet ziņojumam Jūsu CV. Sniegsim Jums atbildi pēc iespējas ātrāk. Paldies.

Reklāma
Akcija

Ja Jūs pasūtīsiet sendvičpaneļus mūsu uzņēmumā un Jums būs nepieciešama tehniskā palīdzība planotā projekta realizācijā, mūsu projektētāji būs gatavi nākt Jums palīgā.

Diemžēl, ceļš no lēmuma  pieņemšanas par objekta celšanu līdz tā īstenošanai var aizņemt vairāku dienu, bet dažreiz pat mēnešus ilgas pārrunas, saskaitīšanas un saskaņošanas. Vairāku variantu starpā, ko tagad piedāvā tirgū, ir nepieciešams izvēlēties visizdevīgāko, tā, lai zemā cena neietekmētu kvalitāti.  Ir svarīgi atrast ne tikai sendvičpaneļus par zemu cenu ar labu kvalitāti, bet arī kvalitatīvus montētājus, kuriem ir pieredze atbilstošos darbos, kā arī tehniskos speciālistus, kuri ir spējīgi sastādīt specifikāciju tieši sendvičpaneļu montāžai, aprēķināt pasūtījumam nepieciešamo daudzumu un dot padomus paneļu montāžas procesā.

Tieši šajā gadījumā uzņēmums "ExsoBalt" piedāvā Jums ļoti izdevīgu variantu - ja jūs pasūtīsiet sendvičpaneļus mūsu uzņēmumā, jūs iegūsiet iespēju saņemt visas nepieciešamas konsultācijas projekta realizācijas gaitā!

 

Informatīvais tālrunis
Profesionālā pieeja sendvičpaneļu tirdzniecībai
Izstrāde un atbalsts
Baltic Digital Solutions