Noderīgi zināt

Vai Jūs zināt, ka gandrīz 80% industriālo jaunceltņu būvniecībā izmanto sendvičpaneļus?

Ja Jūs pasūtīsiet sendvičpaneļus mūsu uzņēmumā un Jums būs nepieciešama tehniskā palīdzība planotā projekta realizācijā, mūsu projektētāji būs gatavi nākt Jums palīgā.

Uz visu mūsu uzņēmuma produkciju un 

pakalpojumiem tiek nodrošināta garantija līdz pat 20 gadiem!

Ja Jums ir jautājumi vai ierosinājumi, lūdzu aizpildiet šo saziņas formu un nosūtiet mums šo ziņojumu. Gadijumā, ja Jūs vēlaties pieteikties kādai no darba vakancēm, pievienojiet ziņojumam Jūsu CV. Sniegsim Jums atbildi pēc iespējas ātrāk. Paldies.

Reklāma
Vispārējā informācija par ExsoBalt

      Uzņēmums "ExsoBalt" uzsāka savu darbību 2005. gadā un uz doto brīdi ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijas tirgū, kuru darbība ir saistīta ar visu veidu sendvičtipa paneļu tirdzniecību. Sendvičpaneļi ir vieglas, lielizmēra ierobežojošās trīskārtīgās celtniecības konstrukcijas, kas sastāv no divām ārējās apdares profilētajām plāksnēm un siltumizolējošā pildījuma. Sendvičpaneļiem piemīt lieliska siltumizolācija un skaņas izolācija, kā arī tik svarīgas īpašības šādām norobežojuma konstrucijām, kā ugunsizturība un aizsardzība no ārējo apstākļu iedarbības, ilggadīgums, estētiskums, kas ļauj to izmantošanu gan industriālās, gan privātceltnēs.

      Neskatoties uz smago krīzes periodu, uzņēmums "ExsoBalt" tomēr spēja saglabāt iepriekšējos attīstības rādītājus un strauji virzīties uz priekšu. Tā, 2009. gadā tika pieņemts lēmums par piedāvātās produkcijas asortimenta paplašināšanu un skārda izstrādājumu ražošanas līnijas iegādi. Tas deva iespēju mūsu uzņēmumam sākt skārda izstrādājumu pašražošanu un ļāva piedāvāt mūsu klientiem pilnu skārda papildelementu un ūdens notekistēmu asortimentu, kas ir nepieciešams katra sendvičpaneļu objekta uzcelšanai. 

      Konkurentu vidū mūsu kompānija izceļas, galvenokārt, ar plašo kvalitatīvās preces izvēli, ar mūsu darbinieku profesionalitāti, ar iespēju atrast kompleksos vai elastīgos risinājumus praktiski jebkuriem uzdevumiem SIA „ExsoBalt” darbības laukā. Strādājot ar klientiem, mēs katru projektu izskatām atsevišķi, atrodot vislabākos un piemērotākos risinājumus. 

 

      Tas viss ļauj raksturot uzņēmumu „ExsoBalt” kā drošu un ērtu sadarbības partneri Latvijas industriālas tirdzniecības tirgū.

Informatīvais tālrunis
Profesionālā pieeja sendvičpaneļu tirdzniecībai
Izstrāde un atbalsts
Baltic Digital Solutions