Noderīgi zināt

Vai Jūs zināt, ka gandrīz 80% industriālo jaunceltņu būvniecībā izmanto sendvičpaneļus?

Ja Jūs pasūtīsiet sendvičpaneļus mūsu uzņēmumā un Jums būs nepieciešama tehniskā palīdzība planotā projekta realizācijā, mūsu projektētāji būs gatavi nākt Jums palīgā.

Uz visu mūsu uzņēmuma produkciju un 

pakalpojumiem tiek nodrošināta garantija līdz pat 20 gadiem!

Ja Jums ir jautājumi vai ierosinājumi, lūdzu aizpildiet šo saziņas formu un nosūtiet mums šo ziņojumu. Gadijumā, ja Jūs vēlaties pieteikties kādai no darba vakancēm, pievienojiet ziņojumam Jūsu CV. Sniegsim Jums atbildi pēc iespējas ātrāk. Paldies.

Reklāma
2018-08-20
Piegāde uz Zviedriju

Turpinot darbību Zviedrijā, notika sienu sendvičpaneļu ar PIR pildījumu piegāde uz Zviedrijas ziemeļiem noliktavas ēkas celtniecības ietvāros. Piegāde ietvēra sevī arī visus montāžai nepieciešamus materiālus, tostarp skrūves, lentas un skārda apdares elementus. Kopējais piegādes apjoms - 1 696 m2.


lasiet vēl
2018-07-24
Sadarbības sākums ar būvmateriālu veikalu tīklu Ksenukai

Mūsu uzņēmums turpina veiksmīgo izaugsmi - esam uzsākuši strateģisko sadarbību ar starptautisku būvmateriālu vairumtirdzniecības ģigantu Ksenukai. Pirmās sadarbības ietvāros esam piegādājuši PIR sendvičpaneļus sienām un jumtam Ksenukai klientam Rīgas novadā. Kopējais piegādes apjoms - 930 m2.


lasiet vēl
2018-07-13
Paneļi un darbi Daugavpils Siltumcentrālē

Gūstot uzvaru konkursā sendvičpaneļu piegādei un to montāžai, kas rīkoja Daugavpils PAS "Daugavpils Siltumtīkli", mūsu uzņēmums paveica Daugavpils Siltumcentrāles Nr.3 daļēju renovāciju, veicot minerālvates sendvičpaneļus un skārda apdares elementu piegādi, kā arī to montāžu. Darbu kopējais apjoms sastādā 160 m2.


lasiet vēl
2018-06-18
Paneļu piegāde Daugavpils novadā

Sadarbības turpinājumā ar Daugavpils SIA "Borg", notika jumta un sienu sendvičpaneļu ar poliuretāna pildījumu piegāde jaunā lauksaimniecības objekta uzbūvei Daugavpils novadā. Kopējais piegādes apjoms - 2 380 m2.


lasiet vēl
2018-05-25
Paneļu piegāde uz Norvēģiju

Turpinām attīstību ārzemēs tirgūs - šoreiz mūsu paneļi tika piegādāti uz Norvēģiju, Vardō ciemā pie pašas Barenca jūras! Paneļi tiks izmantoti esošās zivju pārstrādes rūpnīcas paplašināšanai. Kopējais pasūtījuma apjoms - 642 m2.


lasiet vēl
2018-05-16
Paneļi uz Igauniju, Kihnu sala

Turpinot veiksmīgu darbību Igaunija tirgū, notika kārtēja PIR (poliizocianurāts) paneļu jumtam un sienām piegāde uz Kihnu salu Baltijas jūrā. Materiāli tiks izmantoti jaunā atpūtas kompleksa celtniecībai. Kopējais piegādes apjoms - 385 m2.


lasiet vēl
2018-04-16
Laboratorijas ēka Grobiņas novadā

Turpinot veiksmīgu sadarbību ar Liepājas uzņēmumu UPTK, notika sendvičpaneļu piegāde jaunās laboratorijas ēkas celtniecībai Jaunstūrīšos, Grobiņas pagastā, Grobiņas novadā. Kopējais piegādes apjoms - 365 m2.


lasiet vēl
2018-04-06
Paneļu piegāde uz Igauniju

Paplašinot mūsu uzņēmuma ārzemes darbību, notika pirmā PIR (poliizocianurāta) sendvičpaneļu piegāde uz Sāremas salu Igaunijā. Paneļi ir 200mm biezumā un ir īpaši izturīgi pret temperatūras svārstībām. Kopējais pasūtījuma apjoms - 313 m2.


lasiet vēl
2018-01-15
Sargu moduļi uzņēmumam Enfort

Mūsu kompānijas jauns darbības virziens - industriālo moduļu no mūsu sendvičpaneļiem ražošana. Prece tiks ražota zem tirdzniecības zīmola Euromodule.eu un ir pilnīgi pašmāju izstrādājums. Pirmā pasūtījuma ietvaros pēc SIA "Enfort" pasūtījuma tika saražotas divas konstrukcijas, kas tiks izmantotas kā sargu moduļi. Pasūtījuma apjoms - 2 moduļi ar izmēriem 2500x2500x2700mm katrs.


lasiet vēl
2018-01-04
Paneļu piegāde uz Zviedriju

Turpinot veiksmīgu darbību Zviedrijas tirgū, notika apjomīga sienu un jumtu sendvičpaneļu ar PIR (poliizocianurāts) un minerālvates pildījumu piegāde uz Umeo pilsētu Zviedrijā. Piegāde ietvēra sevī arī visus montāžai nepieciešamus materiālus, tostarp skrūves, lentas un skārda apdares elementus. Materiāli tiks izmantoti jaunā ražošanas kompleksa celtniecībai. Kopējais piegādes apjoms - 4 290 m2.


lasiet vēl
Informatīvais tālrunis
Profesionālā pieeja sendvičpaneļu tirdzniecībai
Izstrāde un atbalsts
Baltic Digital Solutions